Pidu! Pidu! Pidu!

07.05.2008

Külastajad on kommenteerinud: 0

Rõõm on teatada, et varsti saab pidu! Nimelt selguvad 2008. aasta Eesti parimad ajaveebid 23. mail Tartus Genialistide klubis. Keelpillidel on Röövel Ööbik, Honey Power ja Lack of Eoins. Pühapäeval, 4. mail lõppes ka ajaveebide hääletamine ja nüüd jääb Arvajatel üle ainult kommentaare jagada :)

Veel suurem rõõm on teatada, et blogijad saavad tasuta peole (blogi kohta üks tasuta tantsukoht) - lisa peo flaier (allpool) oma blogisse koos lingiga 2008.ajaveeb.ee ja saada selle kohta teavitus hiljemalt neljapäeval, 22. mail, tonis at ajaveeb punkt ee. Mõistagi peab olema tegu blogiga, mis on juba mõnda aega aktiivselt tegutsenud.

 

Kokku esitati konkursile 17 kategoorias 269 ajaveebi, millele anti 1814 häält. Populaaseimad kategooriad olid - "minu elu", "teemablogi", "meie elu", "ühiskond ja poliitika", "foto", "vabameelne", "aasta uustulija", "eestist eemal", "kirjandus ja luule", "joon, söön ja spordin" ning "IT ja tehnika". Ajaveebi lehte külastati 8000 korral ja tehti 60 000 klikki alalehtedel :) OK, aitab sellest statistikast .)

Parimatele blogijatele on auhinnaks Ajaveebi pusad, mida hetkel hoolega meisterdame. Samuti loosime mõned pusad ka MTV Supermercado saates, nii et huvilised võivad ennast hiljemalt peonädalal teleka ette istutada.

Nüüd on Arvajatel jäänud veel paar nädalat oma lemmikuid kommenteerida. Sel aastal saavad kõik osalejad Arvajate kommentaarid oma Facebooki kontole lisada (mine lihtsalt siin lehel oma blogi profiilile ja kliki Facebooki logo)

Liituge Ajaveebiga ka Orkutis ja Facebookis ja kohtume peol! Teiselpool reaalsust?

Päikest!

Lisainfo konkursi kohta:
Tõnis Hiiesalu
Mob: 53306296
E-post: tonis at ajaveeb punkt ee

Külastajad on kommenteerinud: 0